دبیر کمیته تحقیقات و پژوهش شرکت آب جنوب شرق از تعیین اولویت های پژوهشی سال 1398 این شرکت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "غلامرضا باباخان" گفت: در جلسه کمیته تحقیقات این شرکت پس از  بررسی های لازم 5 عنوان پروژه "فن محور و کاربردی" براساس نیازهای شرکت برای سال 98 انتخاب و اعلام شد.

وی با بیان این که محدودیت منابع مالی ایجاب می کند تا برای رفع نیازهای تحقیقاتی و پژوهشی، بر اساس اولویت بندی اقدامات لازم صورت پذیرد خاطر نشان کرد: در حوزه نگهداری و تعمیرات، 3 عنوان از پروژه های پژوهشی به حوزه بهره برداری ، 1 عنوان به حوزه فنی و مهندسی  و 1 عنوان  نیز مربوط به حوزه نگهداری و تعمیرات اختصاص یافته است.

برهمین اساس، از کلیه متخصصان، پژوهشگران و صاحب‌نظران حوزه‌ صنعت آب و  آبرسانی در سطح کشور برای انجام پژوهش‌های تعیین‌ شده و همکاری با این شرکت، و دانشجویانی که تمایل دارند موضوع پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری خود را در حوزه صنعت آب و  مسائل مرتبط با آن انتخاب کنند، می‌توانند در صورت کاربردی بودن و تایید توسط کمیته فنی سازمان آب و برق از حمایت‌های مالی این شرکت برخوردار شوند.

براساس اعلام مصوبه جلسه کمیته تحقیقات ، علاوه بر اولویت های اعلام شده، این کمیته،پذیرای دیگر پیشنهادهای پژوهشی نیز می باشد. همچنین بر اساس آیین نامه های کمیته تحقیقات، تمامی پیشنهادها در کمیته فنی سازمان آب و برق خوزستان مطرح و با تأیید این کمیته به انجام خواهند رسید. آخرین مهلت ارسال پیشنهاد 30 مهرماه 98 از طریق لینک زیر اعلام شده است.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQ3XPXBPiXONLtfuyams-lRCWPIJUWNvP_woZml8CgrHdLSQ/viewform?usp=sf_link

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری تولید و انتقال آب جنوب‌شرق