مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون، در اولین مصاحبه مطبوعاتی خود، در جمع اصحاب رسانه، برحفظ و ارتقای عملکرد مدیریت های موفق پیشین تاکید کرد و افزایش عمر مفید تاسیسات، تعامل سازنده با کشاورزان و توسعه بخش گردشگری را از جمله برنامه های محوری خود خواند.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "هادی هوشیار" به چگونگی فرآیند انتخاب خویش اشاره کرد و گفت: پس از فراخوان هیئت مدیره شرکت و ارائه رزومه و سوابق کاری خود و پس از انجام موفقیت آمیز تستهای روانشناسی، روانشناسی صنعتی، مدیریتی، درک مطلب زبان انگلیسی و بعد از مصاحبه های تخصصی و فنی از سوی هیئت مدیره شرکت سد مارون به این سمت منصوب شدم.

مدیرعامل جدید سد،نیروگاه و شبکه های آبیاری بهبهان وضعیت فعلی مخزن تراز اب را ۵۰۳، حجم اب ذخیره شده در پشت سد را یک میلیارد و یکصد و دو ، ورودی اب به دریاچه سد را ۲۰ و خروجی آن را ۷۳ مترمکعب بر ثانیه اعلام کرد.

وی با اشاره به تولید ۱۵۰مگا وات برق از دو واحد نیروگاه سد مارون بهبهان، این خروجی را عامل تثبیت و پایداری برق در شهرستان بهبهان دانست.

هوشیار، لازمه موفقیت در انجام خدمت به شهروندان را یاری همه مسئولان و احاد مردم دانست و از نماینده محترم ، فرماندار شهرستان و امام جمعه بهبهان تشکر و خواهان استمرار مساعدت آنان شد. مدیرعامل سد مارون از اصحاب رسانه تقدیر کرد و گفت خواهان آن است که روابط صمیمی جامعه رسانه ای شهرستان که در مدیریت پیشین به شکل مطلوبی تحقق یافته بود، استمرار یابد.

شایان ذکر است هادی هوشیار با ۱۵سال سابقه خدمت در شرکت سد مارون بهبهان، پیش ازاین به تواتر در تمامی رده های مختلف مدیریتی در شرکت سد مارون مسئولیت های مختلفی را برعهده داشته است.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد