مدیرعامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز ، از حضور 41 هزار گردشگر، بازدید کننده و مسافر نوروزی تا چهارم فروردین ماه جاری در مجموعه سد دز خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "سعید رئوفی نسب"  با اشاره به مسیر کوهستانی و  جاده تونلی دسترسی به نیروگاه ، از انجام تمهیدات لازم و فراهم آوردن محیطی امن  در طول مسیر بازدید و رعایت کامل مسائل ایمنی خبر داد و گفت: شرایط برای بازدید هموطنان عزیز از تأسیسات سد و نیروگاه دز  فراهم شده است.

وی افزود: به منظور استقبال شایسته از میهمانان و گردشگران نوروزی بیش از یکصد نفر از کارکنان واحدهای مختلف شرکت به صورت سازماندهی شده  در قالب ستاد نوروزی ، کار استقبال و مشایعت میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور را انجام می دهند تا خاطره ای خوش از این منطقه بکر، در اذهان بازدیدکنندگان ثبت گردد . کارشناسان شرکت  نیز با استقرار روی دیواره سد،  پاسخگوی سوالات علاقمندان به سد و نیروگاه دز هستند.

 مدیرعامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز ، از حضور بیش از 41000 میهمان نوروزی از سد و نیروگاه دز  در 4 روز اول فروردین ماه خبر داد و گفت:  این رقم نسبت به سال گذشته افزایش محسوسی داشته است.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه دز