کمیته بحران شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون به منظور آمادگی هرچه بیشتر برای مقابله با حوادث احتمالی تشکیل جلسه داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، دبیر کمیته بحران و پدافند غیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون با بیان این خبر افزود: با توجه به اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان خوزستان در خصوص بادهای شدید و برخاستن گرد و غبار و تشکیل ابرهای باران زا و ریزش های جوی همراه با رعد و برق و به منظور مقابله با حوادث احتمالی، کمیته بحران و پدافند غیرعامل شرکت مارون جلسه فوق العاده تشکیل داد.

"هادی هوشیار" خاطر نشان کرد : هر چه میزان آمادگی خود را در مقابله با حوادث و بلایای طبیعی افزایش دهیم، به طور قطع در هنگام حادثه خسارت و آسیب کمتری خواهیم دید.

وی دراین جلسه ضمن بررسی آخرین شرایط موجود، از تمامی اعضای کمیته بحران خواست با توجه به پیش بینی صورت گرفته از سوی اداره هواشناسی مبنی بر احتمال ریزش باران و تگرگ و همچنین وزش باد قابل ملاحظه و آبگرفتگی رودخانه ها، تمامی پرسنل زیرمجموعه برای مقابله با هرگونه حادثه، در شرایط آماده باش کامل قرار گیرند.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد