مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون از برگزاری سومین کارگاه آموزشی مدیریت دانش در آن شرکت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "امید باقرپور" هدف از برگزاری این دوره را آموزش فنون و تکنیک های لازم در زمینه دانش نویسی و مستندسازی تجربیات شغلی و حرفه ای کارکنان اعلام کرد و گفت: کارگاه آموزشی فوق برای 165 نفر در قالب 4 گروه متشکل از مدیران و کارکنان شرکت در تالار اجتماعات تاج سد مارون برگزار شد.

وی افزود: در این کارگاه علاوه بر آموزش های لازم در خصوص شناسایی دانش، ضرورت و اهمیت مدیریت دانش، مفاهیم مدیریت دانش و ویژگی های مثبت تجارب دانشی، نکات مهمی در مورد بحث دانش، مشکلات دانش نویسی و مسائلی که از دانش استخراج می شوند مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

باقرپور تصریح کرد: استقرار طرح نظام مدیریت دانش با هدف شناسایی متخصصان شرکت و جلوگیری از خروج دانش افراد با سابقه، ایجاد حافظه سازمانی، مستند سازی دانش ضمنی متخصصان، شبکه سازی دانشی کارکنان و ایجاد بستر مناسب جهت ارائه ایده های خلاقانه در حال پیاده سازی می باشد.

 مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون، مهمترین اقدامات انجام شده در شرکت بهره برداری مارون در راستای استقرار نظام مدیریت دانش را، نشست های توجیهی، تهیه درخت دانش، برگزاری 3 دوره آموزشی و تهیه نرم افزار معرفی و ابراز امیدواری کرد تا با مشارکت سازمان آب و برق خوزستان و کارکنان شرکت، در آینده ای نزدیک، نظام مدیریت دانش  به نحو مناسب و مطلوب در آن شرکت پیاده شود.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد