مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون، از برگزاری  نشست راه اندازی بخش تحقیق و توسعه در آن شرکت با استفاده از ظرفیت های علمی دانشگاه خاتم الانبیای شهرستان بهبهان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ، "محمد امین مکی"، گفت : واحد پژوهش و تحقیقات شرکت بهره برداری مارون به منظور هماهنگی بیشتر اجرای پروژه ها و طرح های پژوهشی و در راستای همکاری هرچه بهتر فی مابین دانشگاه و صنعت ، نشست هم اندیشی با حضور مدیر دفتر پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان، ریاست دانشگاه خاتم الانبیای شهرستان بهبهان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه برگزار شد.

وی با بیان این که در این نشست علاوه بر مطرح کردن مشکلات، راهکارهای رفع آنها مورد بررسی قرار گرفت افزود: موضوع راه اندازی بخش تحقیق و توسعه (R&D) در شرکت بهره برداری مارون با همکاری پژوهشکده آب و انرژی دانشگاه مورد بررسی گرفت. ضمنا همکاری با پژوهشکده، یکی دیگر از موضوعات مورد بحث بود که مورد استقبال مدیر دفتر پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان و اعضای هیئت علمی قرار گرفت .

در پایان این نشست "جواداحدیان" مدیر دفتر پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان و هیئت همراه از مرکز جوار دانشگاهی و کارگاه های آن در دانشگاه خاتم الانبیا(ص) بازدید کردند.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد