کاروان شادی خانواده های کارکنان شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان در روز عید ولایت، رنگ و بویی عیدانه به کوی سوم شعبان دزفول داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در این آیین باشکوه، شرکت کنندگان در مسیر پیش بینی شده، با در دست داشتن پرچم های مزین به نام امام علی(ع) و ائمه اطهار(ع) و مولودی خوانی در وصف امیرالمومنین(ع) عید ولایت و امامت را گرامی داشتند.

در پایان این مراسم به کلیه کودکان و نوجوانان شرکت کننده در این کاروان شادی، علاوه بر بازی های فکری و ورزشی کودکانه، یک جلد کتاب آموزشی با عنوان "بعد از باران" اهدا شد.

در این کتاب مفهوم مصرف بهینه آب بویژه در بخش کشاورزی به زبان ساده و در قالبی داستانی برای مخاطب کودک و نوجوان بیان شده است.

کتاب "بعد از باران" نوشته "نرگس ناظمی نیا و لیلا خوشکام" به سفارش روابط عمومی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان در 3000 نسخه به زیور طبع آراسته شده است.

کاروان شادی غدیر 11 سال است که در سنتی نیکو با حضور خانواده های کارکنان ادارات مستقر در کوی سوم شعبان دزفول شامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان، مدیریت توزیع برق دزفول، مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد و امور آب شمال غرب خوزستان برگزار می شود.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال