آیین بزرگداشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات و همچنین روز حکیم ابوالقاسم فردوسی با حضور جمعی از مدیران روابط عمومی ها و اصحاب رسانه در سد و نیروگاه کارون3 برگزار شد.

 به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در این آیین که با حضور اصحاب رسانه و روابط عمومی های ادارات شهرستان ایذه برگزار شد، مدیر روابط عمومی شرکت مدیریت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه کارون3 گفت: اهمیت و جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع ‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده؛ به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها در گرو فعالیت های تخصصی روابط عمومی‌ آن‌هاست.

"علی شاولی" تقارن روز حکیم ابوالقاسم فردوسی و روز روابط عمومی را به فال نیک تعبیر کرد و افزود: در شرایطی که هجمه های ضد فرهنگی بسیاری در کمین ملت فرهنگ مدارمان وجود دارد و چشم طمع و دست تطاول گشوده است، جدی تر گرفتن فرهنگ و متون ادبی شاخص این سرزمین کهن، همچون شاهنامه حکیم طوس بیشتر احساس می شود.

"صادق فیضی" معاون بهره برداری سد و نیروگاه کارون3 نیز در این آیین به بیان اهداف و خط مشی های شرکت پرداخت و گزیده ای از دستاوردهای این شرکت را برای میهمان تشریح کرد و گفت: صنعت سد سازی به عنوان یکی از صنایع زیر ساخت کشور بسیار حائز اهمیت است و سد کارون 3 با دارا بودن هشت واحد 2000 مگاواتی نقش مهمی در فرایند تولید انرژی و پایداری شبکه برق کشور ایفا می کند.

وی افزود: شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به عنوان یکی از زیرشاخه های وزارت نیرو، کارفرمای احداث سد کارون3 محسوب می شود که حدود 10 سال پیش تحویل سازمان آب و برق خوزستان شده و در سال 93 با تشکیل شرکت مدیریت تولید، بهره برداری آن را به عهده گرفت.

در پایان، اعضای روابط عمومی ها، اصحاب رسانه و شاهنامه پژوهان از بخش های مهم سد و نیروگاه بازدید به عمل آوردند.

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه کارون 3
عکاس: ع
مؤلف: ع