مدیرعامل شرکت کرخه و شاوور، از ضرب و شتم کارکنان آن شرکت در منطقه کرخه جنوبی ازاشخاص مهاجم خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "مسعود صادقی"، از ضرب و شتم کارکنان حراست و بهره برداری شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور در منطقه کرخه جنوبی (مناطق تحت پوشش روستای شاکریه) در حال انجام مأموریت خبر داد.

وی گفت: با توجه به افزایش سطح آب رودخانه کرخه در مناطق تحت پوشش ذکر شده و با توجه به احتمال آبگرفتگی اراضی زراعی واقع در روستای شاکریه، این شرکت  اقدام به  نصب سه دستگاه موتور تلمبه در نقطه انتهای زهکش سازمانی جهت تخلیه پساب اراضی زراعی به رودخانه کرخه نمود.

صادقی تصریح کرد: در شامگاه پنجشنبه 18بهمن ماه جاری رأس ساعت 22:00 تعدادی از کارکنان حراست این شرکت به منظور اطلاع از وضعیت کارکرد موتور تلمبه های منصوبه به محل اعزام شدند که در حین انجام وظیفه ناگهان تعدادی از اهالی منطقه از توابع شهرستان دشت آزادگان با وسایل نقلیه خود به خودروهای در حال مأموریت حمله ور شده و با سلاح سرد و سنگ ضمن تخریب وسایل نقلیه، اقدام به ضرب و شتم مأموران در حال انجام وظیفه نمودند، طی این حادثه پنج نفر از کارکنان مورد ضرب و شتم مهاجمان قرار گرفتند که در حال حاضر وضعیت  جسمانی و روحی مناسبی ندارند.

در این حادثه سه نفر از همکاران حراستی ما با توجه به شدت جراحات وارد شده به درمانگاه شبانه روزی حمیدیه و بیمارستان گلستان اهواز انتقال و در آنجا مورد رسیدگی پزشکی قرار گرفتند.

گفتنی است مهاجمان، کارکنان مجروح را به اجبار به خانه یکی از کشاورزان منطقه هدایت و برخلاف میل و رضایت قلبی مجروحان، رضایت نامه غیرقانونی اخذ و با انتشار فیلم های ضرب و شتم و تخریب در فضای مجازی داخل و خارج از کشور و انتشار شایعه کذب شکستن سیل بند قصد ایجاد شائبه های سیاسی را داشتند.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور
عکاس: امیر مردای
خبرنگار: لیلا پورسعید
مؤلف: پورسعید